PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH/ KAFELKARZ/ GIPSIARZ/ MALARZ więcej

0

Opis

Zakres obowiązków:

• wykonywanie prac wykończeniowych wnętrz, malowanie, kafelkowania;

• Zabezpieczenie miejsca pracy;

• Rozbieranie uszkodzonych nawierzchni;

• Porządkowanie miejsca pracy.

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe/ średnie o profilu budownictwo drogowe/ogólne;

• doświadczenia w zawodach budowlanych.

Oferujemy:

• stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt;

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

• możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy;

• szkolenia;

• ubezpieczenie na życie;

• prywatna opieka medyczna;

• dzień wolny od pracy w urodziny.

Kontakt: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres: praca@techbudgroup.pl

z adnotacją w tytule: PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH/ KAFELKARZ/ GIPSIARZ/ MALARZ

Recenzje

Aby napisać recenzje musisz się zalogować.

Od tego samego sprzedawcy

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH/ KAFELKARZ/ GIPSIARZ/ MALARZ

0

Lokalizacja

Informacje o sprzedawcy